By światło było w nas…

Podziękowania i życzenia od IZPM


Czas przystaje, drży gwiazda
i światło jest bliżej
J. Hartwig

pierniczki Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej najserdeczniej dziękuje Przyjaciołom, Darczyńcom, Ludziom otwartych, wrażliwych serc za pomoc w przygotowaniu świątecznych paczek dla najuboższych rodzin z naszego miasta.

Dziękujemy więc Księżom Proboszczom obu krzeszowickich parafii, którzy z dużym zrozumieniem i serdecznością wsparli naszą niedzielną kwestę.
Odbyła się 29 listopada i przyniosła 5.824, 50 złotych.

Dziękujemy znanym i szanowanym Ludziom, którzy kwestując z nami i w naszym imieniu, podnoszą znaczenie tej akcji i zachęcają do hojności.

Kwesta IZPM
W szczególny sposób wyrażamy wdzięczność naszym Darczyńcom za datki wrzucone do puszek IZPM, za pieniądze przekazane na konto i odpisane na naszą rzecz od podatku.

Dzięki Państwu istniejemy, dzięki Państwu możemy dawać odrobinę dobra potrzebującym. Pragniemy, by Święta tych najsłabszych, najmniejszych, bezradnych, doświadczonych przez los, szczególnie dzieci, też były piękne, spokojne, radosne, troszkę bardziej zasobne i mniej samotne.

Święta 034

 

Wszyscy czekamy na tę najpiękniejszą w roku Noc Bożego Narodzenia, na betlejemską gwiazdę rozświetlającą mrok. Pragniemy zatrzymać czas dobroci, miłości
i bliskości.

 

 

 


Wigilia, Noel, Christmas, Boże Narodzenie,
te słowa są zaczarowane.
Bóg stał się dzieckiem,
znalazł do nas drogę przez czułość i wzruszenie.
Błogosławi nam rączką wśród śpiewu pasterzy.

Julia Hartwig

Takiego zatrzymanego rozpromienionego, zaczarowanego Czasu życzymy wszystkim naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom. Błogosławionych Świąt!

Zarząd Interwencyjnego Zespołu Pomocy Międzyludzkiej