Czerwcowa kwesta IZPM.

Tradycyjnie w czerwcu Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej przeprowadza kwestę, zbierając pieniądze na letni wypoczynek dla dzieci. Tak było też 17 czerwca tego roku.
Przed dwoma kościołami
w Krzeszowicach zebraliśmy 5919, 50 zł
.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili datki do naszych puszek. Dziękujemy też księżom proboszczom za niezmiennie serdeczne wspieranie naszej akcji oraz przyjaciołom i sympatykom, ludziom znanym i szanowanym w mieście, którzy z nami i w naszym imieniu kwestowali.

Półkolonię dla 80 dzieci (w tym 70 będzie wypoczywało zupełnie bezpłatnie) organizujemy w dniach od 2 do 20 lipca. W tym czasie dzieci będą mogły 6 razy wyjechać na basen, wezmą udział w wycieczkach autokarowych do Ogrodzieńca, Tarnowskich Gór, Krakowa, Olkusza. Codziennie otrzymają trzy pełnowartościowe, zdrowe i smaczne posiłki. Wychowawcy zadbają o atrakcyjny program rekreacyjno-sportowy i edukacyjny.

Tak bogata i ciekawa oferta może być zrealizowana dzięki hojności mieszkańców Krzeszowic (kwesta czerwcowa i jubileuszowa aukcja), dotacji otrzymanej od Burmistrza – 15 500 zł oraz dotacji z Fundacji Tauron – 10 000 zł.
Za życzliwość, zrozumienie i zaufanie bardzo serdecznie dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że także w tym roku nasze dzieci przeżyją piękną wakacyjną przygodę.

Zarząd Interwencyjnego Zespołu Pomocy Międzyludzkiej