Dziękujemy za hojność!

W dwie kolejne niedziele – 4 i 11 grudnia – tradycyjnie kwestowaliśmy przed krzeszowickimi kościołami na rzecz osób, dla których przeżycie zimy jest  trudnym wyzwaniem, dla ludzi najuboższych, starszych, samotnych,  schorowanych.  Zebraliśmy 7.369 zł!
Zaskoczyła nas i zachwyciła tak duża suma świadcząca o prawdziwej wrażliwości, empatii i hojności mieszkańców Krzeszowic, a także o tym, że potrafimy być solidarną wspólnotą, nieobojętną na ludzkie dramaty.

Wyrażamy tą drogą najserdeczniejsze podziękowania dla wszystkich, którzy udzielili swojego wsparcia  najbardziej potrzebującym i bezradnym. Wierzymy, że dzięki tym środkom uda się zaradzić choć w części różnym ludzkim smutkom   i problemom 

Serdecznie dziękujemy Przyjaciołom, ludziom znanym i szanowanym w mieście za wspólne kwestowanie, Księżom Proboszczom obu Parafii za zgodę na zorganizowanie zbiórki przed kościołami i za jej ogłoszenie wiernym. 

Miłą atrakcją kwesty była prezentacja szopki bożonarodzeniowej z pięknymi motywami krzeszowickimi wykonanej przez pana Waldemara Bogackiego, któremu również  dziękujemy za wprowadzenie w ten sposób prawdziwie świątecznego nastroju.