Dziękujemy za serce i hojność!

_mg_917115 czerwca Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej zorganizował kwestę na rzecz tradycyjnej akcji letniej dla dzieci. Półkolonia „Lato 2014” będzie trwała od 1 do 18 lipca. Jej tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wyjątkowy. Zwiedzaj, pływaj i na zdrowie wpływaj”. Weźmie w niej udział ok. 75 dzieci; większość (60 – 65) nieodpłatnie.

Nasz plan przewiduje zabawy, gry, zawody sportowe, konkursy, wyjazdy na basen w Chrzanowie (6 razy w czasie turnusu), wycieczki turystyczne (Dobczyce, Międzybrodzie Żywieckie, Chęciny, Oblęgorek). Przewidujemy też, że będzie piękna pogoda, że dzieci przeżyją niezwykłe przygody, że się zaprzyjaźnią i radośnie będą wspominać wspólnie spędzone chwile. O wszystkim opowiemy Darczyńcom, którzy pomagają nam zorganizować letni wypoczynek dla dzieci. Opowiemy też w „Magazynie Krzeszowickim”, dziękując za każdą złotówkę wrzuconą do puszek IZPM.

W niedzielę, 15 czerwca zebraliśmy 5.580 zł. Dziękujemy Ks. Proboszczowi dr Andrzejowi Szczotce za serdeczne wsparcie naszej akcji i umożliwienie nam kwestowania przy kościele.
Dziękujemy Ludziom znanym i szanowanym w Mieście, którzy kwestując w naszym imieniu, zawsze nadają wyższą rangę temu zdarzeniu. Szczególnie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za wrażliwość, zrozumienie, otwarte serca i hojność.
To będzie na pewno bardzo udana półkolonia. Wszystkim, którzy pomagają nam ją zorganizować, życzymy także udanych, słonecznych, radosnych wakacji!