Koncert charytatywny i aukcja na rzecz potrzebujących

15 lutego Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej wraz
z Centrum Kultury i Sportu
w Krzeszowicach organizuje w Krzeszowicach tradycyjny koncert charytatywny połączony z aukcją dzieł sztuki, z której dochód zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby ludzi najuboższych oraz na organizację letniego wypoczynku dla dzieci. Chcielibyśmy, by tak jak zawsze, była to piękna, radosna impreza, łącząca koncert muzyczny z darem serca dla tych, którym jest trudniej poradzić sobie w życiu.

Piszemy o tych planach już teraz, aby już teraz poprosić artystów plastyków
o przeznaczenie na ten cel swoich prac, a muzyków, instrumentalistów, pieśniarzy, chóry, zespoły taneczne i muzyczne zaprosić do udziału w koncercie i zarezerwowanie dla nas tego terminu.  
Będziemy także osobiście zwracać się do tych z Państwa, którzy byli  z nami dotychczas, ofiarowując swoje talenty, czas i serce imprezom charytatywnym IZPM w przeszłości. 

Jeśli chcielibyście Państwo podarować na aukcję jakieś inne artystycznie  wartościowe, zabytkowe lub w jakiś sposób niezwykłe historycznie bądź sentymentalnie przedmioty, w tym np. obrazy, książki, porcelanę, biżuterię itp. to również będziemy wdzięczni za takie dary i jesteśmy pewni, że znajdziemy dla nich amatorów.  Już dzisiaj najserdeczniej zapraszamy wszystkich, przyjaciół, darczyńców, miłośników sztuki, melomanów  na wieczór muzyki, piosenki, pieśni i serdecznego zaangażowania w pomoc potrzebującym, zwłaszcza dzieciom, które  także dzięki tej formie wsparcia, będą mogły przeżyć wakacyjną przygodę.