Nagroda Starosty dla IZPM!

Nikt, kto pracuje charytatywnie, nie oczekuje poklasku, nagród, zaszczytów. To, czego potrzebują wszyscy działający w organizacjach pozarządowych, to zrozumienie, wsparcie i nieustanna motywacja do działania.
Ale kiedy taka praca jak nasza, praca u podstaw, wśród najuboższych, zmagających się z trudami codziennego życia, zostanie doceniona, cieszymy się ogromnie! Bo ktoś dostrzegł nasze działania i je uszanował.

Najpierw dostrzegł je zarząd Fundacja Kobieta w Regionie, składając wniosek i nominując nas do nagrody Starosty Krakowskiego dla organizacji pozarządowych wyróżniających się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2021.
Następnie pan Wojciech Pałka, Starosta Powiatu Krakowskiego, bo to z jego rąk odebrałyśmy tę nagrodę w miniony poniedziałek.
Jesteśmy dumni i i bardzo dziękujemy za to wyróżnienie. I jedocześnie nisko się kłaniamy wszystkim, którzy nasz Zespół wspierają i nieustannie pomagają, często anonimowo i z wielkim oddaniem.

Interwencyjny Zespół Pomocy Międzyludzkiej od 30 lat nieprzerwanie, charytatywnie, z oddaniem pracuje na rzecz ludzi doświadczonych przez los, chorobę, niepełnosprawność, biedę, szczególną troską otaczając dzieci.

Mamy nadzieję, że starczy nam sił do działania na kolejne lata i że w nasze działania włączą się nowi wolontariusze. Czekamy na Was!