Nasza jesienna kwesta 

 

W niedzielę 27 października 2019 roku przed dwoma krzeszowickimi kościołami kwestowaliśmy na rzecz najuboższych mieszkańców naszego miasta. W okresie jesienno – zimowym do Zarządu IZPM kierowane są liczniejsze prośby o pomoc, zwłaszcza w zakupie opału i odzieży zimowej.

 

W tym czasie szczególnego wsparcia wymagają osoby starsze, samotne, chore utrzymujące się z niskich emerytur, rent i zasiłków. Dzięki wrażliwości i hojności mieszkańców Krzeszowic zebraliśmy 6 078, 20 zł i 2 euro. 

 Dziękujemy przedstawicielom władz miasta, dyrektorom szkół, instytucji miejskich, lekarzom, przedstawicielom samorządu gminy i powiatu oraz wszystkim ludziom społecznego zaufania, którzy wraz z nami kwestowali w tę piękną ciepłą, słoneczną niedzielę. 

 

Dziękujemy Księżom Proboszczom obu krzeszowickich parafii za wspieranie naszej działalności i zgodę na przeprowadzenie zbiórki przed kościołami. 

Najserdeczniej dziękujemy za każdy serdeczny gest, za każdą złotówkę, która zamienia się w serce oddane człowiekowi potrzebującemu.