Świąteczna kwesta – dziękujemy!

24 listopada b. r., dokładnie na miesiąc przed Wigilią Bożego Narodzenia IZPM przeprowadził tradycyjną zbiórkę pieniędzy na świąteczne paczki dla swoich podopiecznych. Dzięki ofiarności ludzi wrażliwego serca zebraliśmy 6618 zł, mimo niesprzyjającej pogody, wiatru, chłodu i deszczu.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy z nami i w naszym imieniu kwestowali, nadając akcji większe znaczenie i zachęcając do hojności.
Ofiarodawcom dziękujemy za każdą złotówkę wrzuconą do puszki. Podzieliliście się Państwo z potrzebującymi nie tylko pieniędzmi, ale także troską, serdecznością, dobrocią. Mamy nadzieję, że dzięki Wam nadchodzące Święta będą odrobinę radośniejsze, słodsze, bardziej przyjazne, mniej samotne. Za każdy uśmiech dziecka dziękujemy.

Słowa wdzięczności kierujemy także do ks. Proboszcza dr Andrzeja Szczotki za serdeczne wsparcie naszej akcji w ogłoszeniach parafialnych i za umożliwienie nam kwestowania przy kościele.

Życzymy radosnego oczekiwania na te najpiękniejsze w roku Święta. Oby były dla wszystkich czasem spełnionych nadziei i marzeń, oby przyniosły jak najwięcej światła serdeczności, bliskości i miłości w naszych sercach, rodzinach i domach!

Zarząd IZPM w Krzeszowicach